Nasz zespół

Jesteśmy grupą ludzi młodych, odpowiedzialnych i pełnych zaangażowania. Nasze pomysły i rozwiązania to niesztampowe działania skoncentrowane na indywidualnych potrzebach każdego z naszych Klientów. To co robimy, robimy z pasją - pasję zaś wspieramy wiedzą i doświadczeniem. Z sukcesami wykorzystujemy telemarketing wychodzący i przychodzący w tworzeniu projektów biznesowych dla naszych Klientów. Zarządzamy zasobami danych i kreujemy strategie.

Obsługa infolinii i cały zespół PLT jest zawsze do dyspozycji naszych Klientów. Płaska struktura organizacyjna, gwarantuje bezpośredni dostęp do wszystkich pracowników poszczególnych Departamentów oraz ich szefów. Wiemy, że czas reakcji w sytuacjach szczególnych, jest kluczowy dla powodzenia działań i płynności procesów.

 • Anna Bierzyńska

  Anna Bierzyńska - Prezes Zarządu:

  "spiritus movens" wszystkiego co się dzieje w firmie i najważniejsza osoba w PLT. Związana z firmą praktycznie od początku. Ma decydujący głos w każdej sprawie. Jest przede wszystkim dla ludzi i w oparciu o ludzi buduje relacje i strategie. Filantrop i rozjemca. "Perełka Biznesu" w rankingu magazynu Businessman, na najbardziej przedsiębiorczą kobietę.

 • Rafał Zajkowski

  Rafał Zajkowski - Dyrektor Zarządzający / Członek Zarządu:

  najstarszy stażem w firmie. Człowiek bez którego próżno szukać zrozumienia w Departamencie IT i odpowiedzi na pytania "jak to działa?". Wieczny optymista i dobry charakter. Zna się na tym co robi jak mało kto, a przy tym można się z Nim bez problemu porozumieć.

 • Przemysław Kamiński

  Przemysław Kamiński - Starszy Specjalista IT:

  kiedy nasi Klienci chwalą funkcjonalność aplikacji tworzonych na potrzeby Ich kampanii, chwalą pracę Przemka. To właśnie Jemu powierzamy najbardziej zaawansowane projekty. Człowiek, który digitalizuje myśli. Osobiście spędza godziny na konsultacjach z Klientami. Główny krytyk w firmie. Indywidualista.

 • Marcin Zajkowski

  Marcin Zajkowski - Starszy Specjalista IT:

  stoi na straży bezpieczeństwa informacji i bezpieczeństwa danych jak Rejtan na straży wolności ojczyzny. ABI, czyli Administrator Bezpieczeństwa Informacji. To właśnie dzięki Jego zaangażowaniu i wiedzy, gładko przechodzimy wszelkie audyty. Fachowiec od wszelakich systemów i zaawansowanych procedur informatycznych. Dusza towarzystwa. Otwarty i bezkonfliktowy.

 • Marek Ura

  Marek Ura - Call Center Manager:

  dawno temu zaczynał w PLT "na słuchawkach" jako Konsultant i pewnie dlatego, praca telemarketera nie ma dla Niego tajemnic. Wie wszystko i o wszystkich w Departamencie Operacyjnym. Wymagający manager z ludzką twarzą. To na Nim spoczywa odpowiedzialność za losy każdej kampanii, a potrafi wydobyć z Konsultantów, najgłębiej ukryte, pokłady zdolności potrzebnych do osiągnięcia celu. Na pierwszym miejscu stawia jakość. Zawsze.

 • Eliza Grzymała

  Eliza Grzymała - Senior Supervisor:

  trener i manager w jednym. Zna na wyrywki każdą ofertę, każdego z naszych Klientów. Wiedzę tę, przekazuje Konsultantom. Dzięki Jej pracy, cała obsługa infolinii stanowi wyszkolony i kompetentny zespół. Na co dzień skryta i powściągliwa, w sprawach zawodowych stanowcza i wymagająca. Dzięki Niej, możemy realizować najtrudniejsze kampanie.